#1 2008-03-02 16:06:56

Gargoin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 13
Punktów :   

Karczma "pod złotym turem"

Witaj wojaku! Na imię mi Gar i witam w moim dobytku. Rozgość się tu i ówdzie w mojej karczemce. Zaproponuje wielce miłościwy Panie, abyś to razem ze swoimi ziomkami przekąsił coś, lub napił się czegoś, albowiem w mojej karczmie ceny są niskie!

Na ścianie gospody widnieje tablica:

Picie:
Woda: 2 sztuki złota (regeneruje 5HP)
Mleko: 4 sztuki złota (regeneruje 8HP)
Pasteryzowane mleko: 8 sztuk złota (regeneruje 12HP)
Wino: 10 sztuk złota (regeneruje 15HP - nie można walczyć przez 10 minut po wypiciu)
Pasteryzowane wino: 15 sztuk złota (regeneruje 18HP - nie można walczyć przez 10 minut po wypiciu)
Piwo: 20 sztuk złota (regeneruje 20HP - nie można walczyć przez 20 minut po wypiciu)
"Piwo życia": 25 sztuk złota (regeneruje 30HP - nie można walczyć przez 30 minut po wypiciu)
Piwo krasnoludów: 40sztuk złota (regeneruje 50HP - nie można walczyć przez 60 minut po wypiciu)

Jedzenie:
Makaron: 5 sztuki złota (regeneruje 10HP)
Makaron w sosie: 10 sztuk złota (regeneruje 15HP)
Skrzydełka kurczaka: 12 sztuk złota (regeneruje 16HP)
Pieczeń wołowa: 30 sztuk złota (regeneruje 38HP)

Widzę podróżniku, że masz pełną sakiewkę, więc nie krępuj się i kupujże jedzenie, lub napoje. Mogę ci również zaoferować skromny wypoczynek w jednym z pokoi, oczywiście za odpowiednią zapłatą. A jak przybyłeś się tu tylko zabawić to zapraszam do słuchania muzyki, a może spróbujesz swoich sił w pokonaniu mistrza ringu? A może chcesz zwyczajnie ze mną porozmawiać? No cóż, wybór należy do Ciebie młody!

Przebywanie w pokoju - 1 godzina 20 sztuk złota (regeneruje 30HP)
Walka z "Mistrzem ringu" - w razie wygranej + 15 sztuk złota, w razie przegranej - 30 sztuk złota.

Dobrej zabawy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.draw.pun.pl www.szmatki.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl www.bollywood-indie.pun.pl www.mzklan.pun.pl